St. Patrick’s Day – Dzień Św. Patryka

Z racji soboty,  obchody Dnia  św. Patryka w naszej szkole przeniesione są na piątek 16 marca 2018r.

Z tej okazji zapraszamy dzieci kl. I-III SP do udziału w konkursie plastycznym: ‘I’m a little Leprechaun”

(format pracy – A4, technika dowolna,  pracę należy wykonać samodzielnie  na zajęciach lekcyjnych lub świetlicowych i przekazać nauczycielowi  j. angielskiego do czwartku 15 marca.)

Z kolei uczniów klas I – IV SP  od samego rana czeka  nie lada wyzwanie:  Leprechaun’s  pot  hunt, czyli poszukiwanie garnka Leprikona.  Dla zwycięzców przewidziana jest nagroda!

Solidaryzując się ze społecznością irlandzką przychodzimy ubrani na zielono!!! Zamieńmy naszą szkołę w Zieloną Wyspę!

Składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i sukcesów solenizantom – wszystkim Patrycjom i Patrykom! Nasza rozśpiewana parada odwiedzi Wasze klasy! Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Be Irish for one day and join us!