Fluoryzacja

Wszystkich , którzy wyrazili zgodę na fluoryzację w roku szkolnym 2018/19 prosimy o wpłacenie 2 zł ( za komplet) na jednorazowe szczoteczki .

Wyjazd do teatru na spektakl “Śluby Panieńskie”

W czwartek 18.10.2018r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Burzynie obejrzą w teatrze Ludwika Solskiego w Tarnowie spektakl “Śluby Panieńskie”.

“Śluby panieńskie” w reż. Wojciecha Malajkata, Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie, otrzymały pierwsze miejsce w plebiscycie Nagroda Publiczności, podczas XXII Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii Talia.

"Śluby panieńskie" z Nagrodą Publiczności podczas Festiwalu Komedii Talia 2018

Wyjazd do Krakowa

W piątek 19.10.2018r. uczniowie naszej Szkoły wyjeżdżają do Krakowa na Widowisko Dumy i Radości.

Wyjazd o godz. 7:00.

W programie Widowiska:

• msza św. na Wawelu koncelebrowana pod przewodnictwem metropolity krakowskiego ks. abp. Marka Jądraszewskiego
  •  uroczysty przemarsz Widowiska Dumy i Radości  ulicami Krakowa do Parku Jordana
  • uroczystość w Parku im. Henryka Jordana