Piłkarska sobota w Burzynie

W sobotę, 30 listopada, na szkolnej hali sportowej w Burzynie został rozegrany turniej piłkarski o “Medal Dyrektora Szkoły”

Wzięły w nim udział dwa zaprzyjaźnione kluby: MOSiR Tuchów i gospodarze UKS Burzyn. Turniej odbył się pod patronatem pani Dyrektor Anny Karcińskiej. Kluby wystawiły drużyny podzielone na dwie grupy wiekowe tj. rocznik 2011 oraz roczniki 2012 i 2013. Każda z drużyna rozegrała trzy mecze.

Dla niektórych zawodników był to pierwszy mecz w klubowych barwach. Wszystkie mecze odbyły się w przyjacielskiej atmosferze, a rodzice mieli okazję spotkać znajomych z dawnych lat. W tej rywalizacji wynik nie był ważny, lecz uśmiech dzieci i radość rodziców. Każdy z uczestników został udekorowany medalem na który dzielnie zapracował.

Warto dodać, iż dwaj zawodnicy z Burzyna z drużyną MOSiR-u wygrali eliminacje powiatowe o puchar TYMBARKU. Można więc rzec, że mamy w Naszej Szkole piłkarskich mistrzów Powiatu Tarnowskiego.

Dziękujemy wszystkim osobom, które wspierają naszych małych PIŁKARZY!

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.