WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN „FLYPARK”

13 października 2021r. klasa III wraz z opiekunami wybrała się do FLYPARKU – Parku Trampolin w Tarnowie. Celem wycieczki było propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, rozwijanie zainteresowania sportem, rozwijanie ogólnej sprawności fizycznej, a co najważniejsze integracja zespołu klasowego oraz zacieśnianie relacji koleżeńskich.

W strojach sportowych uzupełnionych o specjalne skarpetki weszliśmy do głównej hali. Naszym oczom ukazała się ogromna przestrzeń złożona z wielu trampolin.

Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktorki korzystaliśmy z szeregu atrakcji m.in. trampolin akrobatycznych, ściany wspinaczkowej, koszów do koszykówki, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami. Wszyscy z radością skakaliśmy na trampolinach na różne sposoby. Dużym zainteresowaniem cieszyły się skoki do basenu z gąbkami „FLY BAR”, zwinnościowa karuzela „ELIMINATOR” oraz „NINJA PARK”.

Bardzo aktywnie spędziliśmy te dwie godziny. Dobra zabawa, uśmiech na twarzy i pozytywna energia nie opuszczała nas nawet na sekundę. Wielu z nas ma zakwasy, ale było fajnie. Chcemy pojechać tam jeszcze!

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.