Maja Wesołowska druga na turnieju judo.

13 marca w Sosnowcu odbył się turniej judo dla dzieci. Bardzo dobry wynik uzyskała w nim uczennica klasy 2 – Maja Wesołowska – która w kategorii wagowej do 26 kg zajęła 2 miejsce!

13 березня у Сосновці відбувся дитячий турнір з дзюдо. Учениця 2 класу – Майя Весоловська – досягла в ньому дуже гарного результату – посіла 2 місце у ваговій категорії до 26 кг!

Dyplomy naszych siatkarek

W dniu 7 i 9 -03-2022 w hali MOSIR Tuchów odbyły się Gminne zawody w siatkówce Szkolnej kl. 4-6 i 7-8, w których reprezentacje dziewcząt ze Szkoły w Burzynie zdobyły II miejsce w obu wymienionych kategoriach. Gratulujemy.

Грамоти наших волейболістів
7 та 9 -03-2022 в залі MOSIR Tuchów відбулися змагання з волейболу Гмінної школи з волейболу 4-6 та 7-8 класів, на яких представництво дівчат Школи м. Бурзина вибороло друге місце в обох змаганнях. вищезгадані категорії. Вітаю.

J.S.