Oferta “Gigantów programowania”

Trwają zapisy na Koduj z Gigantami – ,,Cyberbezpieczeństwo” – największe programistyczne oraz edukacyjne  wydarzenie dla dzieci i młodzieży w Polsce! Wydarzenie wspierają MEN, GovTech, Janusz Cieszyński Sekretarz Stanu w KPRM ds. Cyfryzacji, NASK i ORE, Prezydent Miasta Tarnowa oraz włodarze innych miast. Wraz z naszymi patronami honorowymi serdecznie zapraszamy Państwa uczniów do udziału w akcji.

11. edycja Koduj z Gigantami „Cyberbezpieczeństwo” to cykl ogólnopolskich, bezpłatnych warsztatów z programowania dla uczniów szkół podstawowych i  ponadpodstawowych, prowadzony przez najlepszych trenerów.

Warsztaty odbędą się stacjonarnie 17-18 września, w naszej placówce w Tarnowie przy ul. J. Dąbrowskiego 21. Tym razem tematem przewodnim będzie bezpieczeństwo w sieci. Warsztaty umożliwiają poznanie podstaw programowania w środowiskach takich jak:

Klasy 1-3 szkoły podstawowej: Scratch, Minecraft
Klasy 4-6 szkoły podstawowej: Scratch, App Inventor
Klasy 7-8 szkoły podstawowej oraz szkoły ponadpodstawowe: C#, Python, Visual Studio

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie: www.kodujzgigantami.pl

Akcji towarzyszy specjalny ranking szkół, w którym placówki z największą liczbą uczestników otrzymają certyfikat uczestnictwa oraz programistyczną tablicę edukacyjną z języka Python.

Ranking dostępny jest na stronie ranking.kodujzgigantami.pl

Liczbę zapisanych uczniów będzie można monitorować na bieżąco od momentu startu zapisów na stronie rankingowej.

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do udziału w naszych warsztatach – zarówno osoby które dopiero rozpoczynają przygodę z programowaniem ale również entuzjastów programowania.

Link do zapisów:
https://www.giganciprogramowania.edu.pl/zapisz-sie

Szczegóły:

tarnow@giganciprogramowania.edu.pl

www.giganciprogramowania.edu.pl

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.