Andrzejki

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie przypomnienie o tradycji i obrzędach ludowych.

Wróżby pobudzają wyobraźnię, uczą kreatywności, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji.

W naszej szkole dzisiaj odbyła się długo wyczekiwana dyskoteka integrująca społeczność uczniowską, zarówno tą młodszą, jak i starszą.

Serdeczne podziękowania:

• dla Rodziców za przepyszne wypieki
  • dla Samorządu Uczniowskiego i opiekuna Pani Kingi Burzy za przygotowanie loterii fantowej 🐼 oraz prowadzenie zabaw
  • dla Pana Tomasza Pypcia za uświetnienie naszej zabawy muzyką na żywo