Jasełka

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to czas wyczekiwany szczególnie przez dzieci, ale także przez dorosłych. Magię nadchodzących Świąt w naszej szkole można było poczuć dzisiaj za sprawą jasełek wystawionych przez uczniów, którzy wcieli się w postacie biblijne.

Uczniowie zaprezentowali swoje talenty, a jasełkom towarzyszyły kolędy i pastorałki. Społeczność szkolna dziękuje wszystkim obecnym za przybycie na jasełka oraz za pracę włożoną w ich przygotowanie.

Dziękujemy Pani Teresie Kaczan za przygotowanie uczniów i sprawowanie opieki podczas prób.

Warsztaty z programowania

Uczniowie klas IV, V, VI a oraz VI b uczestniczyli w warsztatach w ramach projektu pn. „Małopolska Chmura Edukacyjna – nowy model nauczania” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020.

„Małopolska Chmura Edukacyjna” to innowacyjna propozycja przekazywania wiedzy oraz przybliżania osiągnięć naukowych uczelni wyższych przy wykorzystaniu technologii informacyjnych i telekomunikacyjnych uczniom w Małopolsce.