POMAGAMY STOWASZYSZENIU RODZICÓW I PRZYJACIÓŁ OSÓB NIEPELNOSPRAWNYCH “NADZIEJA”

W imieniu Stowarzyszenia NADZIEJA w Tuchowie uprzejmie proszę nauczycieli, pracowników niepedagogicznych, rodziców oraz uczniów naszej szkoły o zbiórkę przedmiotów /maskotki, książki, zabawki, pamiątki itp./ na loterię fantową, która odbędzie się podczas Wielkiego Odpustu Tuchowskiego z przeznaczeniem na dofinansowanie grupowego turnusu rehabilitacyjnego dla podopiecznych stowarzyszenia. Akcja trwać będzie od 29 maja /poniedziałek/ do 21 czerwca /środa/ 2023 r. Proszę o jak najszybsze rozpoczęcie tej akcji. Fanty przynosimy do szkoły i oddajemy wychowawcom. Prosimy aby przedmioty były czyste i nie zniszczone.

Z góry serdecznie dziękuję. Anna Zaucha – pedagog szkolny

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.