XI edycja Gminnego Konkursu Świątecznej Piosenki Obcojęzycznej

15 grudnia odbyła się już XI edycja Gminnego Konkursu Świątecznej Piosenki Obcojęzycznej, w którym udział wzięła całkiem spora reprezentacja naszej szkoły. Na występ zdecydowały się następujące uczennice: Kornelia Gacek, Aleksandra Świegoda, Izabela Jagoda, Tola Bajorek, Kinga Gogola, Maja Michałek, Liliana Bajorek i Joanna Burza. Już od kliku tygodnia dziewczynki trenowały wybrane świąteczne utwory pod okiem swoich rodziców i nauczycieli.

W końcu nadszedł dzień prezentacji piosenek. Miło nam poinformować, że :

W kategorii klas 4-6
III miejsce zajęła Tola Bajorek (kl. V) z piosenką „Somewhere Only We Know”

W kategorii klas 7-8
I miejsce zajęła Liliana Bajorek (kl. VII a) z piosenką „Snowman”
III miejsce zajęła Joanna Burza (kl. VII a) z piosenką „Merry Christmas”

Gratulujemy wyników oraz życzymy dalszych sukcesów! Dziękujemy paniom K. Burzy oraz M. Pałuckiej – Rzepka za przygotowanie uczniów i opiekę.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.