World Hello Day – Dzień Życzliwości

21 listopada, na całym świecie ,obchodzony jest World Hello Day – Dzień Życzliwości, propagując wartości takie jak: wzajemny szacunek, tolerancja, chęć niesienia pomocy i działania na rzecz innych.

Hello! Uśmiechnij się :)  Podobny obraz

Wzmocnij jasną stronę świata! Dołącz do wielomilionowego grona entuzjastów, którzy dbają o lepsze jutro !

Hasło naszej kampanii to :

“Znajdź się wśród życzliwych !”

Namawiamy do wzajemnego szacunku, uśmiechu i dobrej zabawy, która zawsze wsparta jest wszechobecną życzliwością. Ważne są drobne gesty, jak : podanie ręki, bezinteresowna pomoc, radosny uśmiech oraz trzy magiczne słowa: “proszę, dziękuję , przepraszam”.

Niech ich nie zabraknie w naszej szkolnej codzienności. Tak niewiele kosztują , a tworzą wokół nas wyjątkową atmosferę.

W tym dniu w sposób szczególny wspieramy akcje charytatywne :

• “Polacy – Rodakom”
  • Kartka świąteczna dla Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych “Nadzieja”
  • “Szkoło Pomóż i Ty” – zakup cegiełek na rzecz Fundacji dla Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych ” Pomóż i TY”

Znajdź się wśród życzliwych !

Znaleziony obraz