Informacja od Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Uprzejmie informuję, że w związku z zagrożeniem epidemicznym do dnia 10 kwietnia 2020 r. zawieszono działalność dydaktyczną, terapeutyczną i diagnostyczną Powiatowej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Tarnowie.

W tym czasie wszystkie zaplanowane wcześniej badania diagnostyczne oraz zajęcia terapeutyczne i psychoedukacyjne  realizowane w bezpośrednim kontakcie zostają odwołane. Pracownicy Poradni podejmują pracę zdalną za pośrednictwem telefonu,poczty tradycyjnej i elektronicznej.

Jednocześnie informujemy, że jesteśmy dla Państwa dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 12:00 pod numerem telefonu:  14 652 64 94 oraz adresem mailowym: filiatuchow@pppptarnow.pl

Ponadto zapraszamy do korzystania z informacji umieszczanych przez pracowników na stronie internetowej Poradni www.pppptarnow.pl

PPPP w Tarnowie
FILIA w Tuchowie
ul. Wróblewskiego
133-170 Tuchów
filiatuchow@pppptarnow.pl
tel./fax: 14 652 64 94

 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.