Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

STARTUJEMY W NOWY ROK SZKOLNY 2021/2022 z nowym przesłaniem:

„Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało”

📌 WAŻNE !!!
Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się 31 sierpnia 2021 r.
(tj. wtorek) o godz. 18:00 w kościele parafialnym.

📌 Drodzy uczniowie Szkoły Podstawowej im. prof. Jana Sajdaka w Burzynie, informujemy, że inauguracja roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się 1 września 2021 r. (tj. środa) według podanego poniżej harmonogramu:

👉 godz. 8:00 – hala sportowa – dzieci oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klasy I zachowując zasady:
▪️jeden opiekun z dzieckiem/dziećmi;
▪️opiekunowie powinni przestrzegać obowiązujących zasad związanych z bezpieczeństwem zdrowotnym obywateli, m.in. dystans, maseczki ochronne.

👉 godz. 9:00 – hala sportowa – uczniowie klas
II – VIII bez opiekunów.

( Rodzice mają obowiązek zaopatrzyć dziecko w maseczki do zastosowania w przestrzeni publicznej oraz w przestrzeni wspólnej szkoły gdy nie ma możliwości zachowania dystansu).

👉 Inauguracja roku szkolnego dla całej społeczności szkolnej jest bardzo ważną uroczystością zatem przypominamy o odpowiednim stroju 👩‍💼🧑‍💼