Akcja ekologiczna “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”

„Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci” to projekt ekologiczny i edukacyjny, którego celem jest zachęcenie dzieci i młodzieży w wieku szkolnym do promowania zachowań proekologicznych oraz podnoszenia świadomości ekologicznej na temat szkodliwości składowania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Akcja ma na celu podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz prawidłowego gospodarowania odpadami.

Dzięki niej rodzice oraz lokalna społeczność mogą pozbyć się niepotrzebnego sprzętu na korzyść szkoły a co za tym idzie na korzyść swoich dzieci.

Zbiórka dotyczy zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt komputerowy, sprzęt gospodarstwa domowego – wszystko co jest na prąd lub na baterie np. żelazka, odkurzacze, pralki, kuchenki itp.)

Termin akcji: listopad/grudzień 2021 r.

Więcej o akcji można przeczytać tutaj.

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

27 września odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Skłąd zarządu przedstawia się następująco:

Przewodnicząca SU – Łucja Chrzanowska

Zastępca przewodniczącego – Michał Gawron

Gratulujemy wybranym władzom i życzymy wielu skutecznych inicjatyw!

Dziękuję Komisji Wyboraczej za pomoc w organizacji i prace podczas przebiegu głosowania.