Bezpieczny pies – bezpieczne dziecko

Nowość !!!!
Już od 19.10.2021 (wtorek) 17:00 – 18:00 w MOSiR Tuchów ul. Żeromskiego 3a (budynek przy stadionie miejskim)!!!
Bezpieczny pies – bezpieczne dziecko to program profilaktyczny, którego celem jest przekazanie dzieciom prawidłowych, bezpiecznych postaw wobec psów. Pies jest przedstawiony jako zwierzę przyjazne, a nie wzbudzające strach i przerażenie. Program promuje działania profilaktyczne: założeniem jest zapobieganie sytuacjom ryzykownym z udziałem psów i dzieci poprzez wskazywanie, alternatywnych do ryzykownych, prawidłowych zachowań i działań. Celem programu jest odpowiednie zastosowanie zdobytej wiedzy, a przede wszystkim przećwiczonych umiejętności, w prawdziwym życiu: na spacerze, w parku, na ulicy, we własnym domu – nie tylko podczas zajęć.
Po raz kolejny łączymy siły tym razem z fundacją “Iskierka” z Lubaszowej. Kto lubi zwierzęta, a chciałby się dowiedzieć jak najlepiej reagować i się zachowywać żeby było bezpiecznie?
Zapisy: mosir@tuchow.pl
Imię i nazwisko dziecka, numer telefonu do rodzica.
Dzień zajęć: Wtorek
Godzina: 17:00 – 18:00
Koszt zajęć: 100 zł
Ilość: 8
Ilość miejsc: grupa max. 15 osób
Wiek: 7 – 15 lat
Prowadząca: Ewelina Haraf – 509 254 933

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.