Ogólnopolski Internetowy Turniej Szachowy – zapisy

Informacje:

• Turniej jest BEZPŁATNY.
  • Każdy uczestnik otrzymuje darmowy MIESIĄC dostępu do “złotego konta” na platformie chesskid.com (zwycięzcy turnieju otrzymają dostęp na 3 miesiące).
  • Ważne! Nie podają Państwo ŻADNYCH danych dzieci – dzieci dostaną wygenerowane konto + hasło do dyspozycji.
  • Turniej odbędzie się w środę (23.02.22) od 10:00 – 13:00,  rozgrywany będzie systemem szwajcarskim na dystansie 6 rund, tempo na zawodnika 10 min + 5 sek./ posunięcie.
  • Turniej ma formułę OPEN – każdy uczeń (klas 1-8) może wziąć udział, jednak ilość grających uczniów naszej szkoły jest ograniczona do naszych możliwości sprzętowych (ilość stanowisk komputerowych).
  • Będziemy grać w sali informatycznej.
  • Rundy kojarzone są automatycznie.
  • Na czas turnieju dzieci są zwolnione z zajęć lekcyjnych.
  • Zgłoszenia – do poniedziałku 21 lutego – przyjmuje p. Janusz Poręba.

ChessKid, ta największa na świecie platforma internetowa dla dzieci do nauki szachów.