Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

1 marca 2022 r. w Szkole Podstawowej im. prof. Jana Sajdaka w Burzynie , odbyło się spotkanie DKK. Rozmawialiśmy na temat książki Dava Cousinsa  pt. “15 dni bez głowy”. To poruszająca powieść nie tylko o zniszczeniach, jakie niesie za sobą alkoholizm, ale także o dorastaniu, odpowiedzialności i braterskiej miłości.  Powieść mimo trudnych tematów, jakie porusza, jest pełna ciepła i humoru.

Podczas spotkania poruszyliśmy wiele tematów :

Jak daleko można posunąć się, żeby ratować rodzinę?

Czy głód usprawiedliwia kradzież?

Czy jesteśmy odpowiedzialni za naszych bliskich?

Gdzie szukać pomocy, kiedy spotyka nas coś złego ?

Książka bardzo nam się podobała i zachęcamy wszystkich lubiących czytać do jej przeczytania.

Członkowie DKK w Burzynie.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.