Szachowe Mistrzostwa Gminy do 10 lat

29 maja w naszej szkole rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy dla dzieci urodzonych w roku 2012 i młodszych.

Organizatorami turnieju były następujące jednostki:

• Szkoła Podstawowa im. prof. Jana Sajdaka w Burzynie
  • MOSiR Tuchów
  • OSP Karwodrza

W turnieju wzięło udział 31 dzieci ze szkół: SP Burzyn (8 osób), SP Lubaszowa, SP Łowczów, SP Meszna Opacka, SP Tuchów, SP Zabłędza oraz „Ochronka” Sióstr w Tuchowie.

Medale w poszczególnych kategoriach wiekowych zdobyli:

Chłopcy do 10 lat: 1. Rafał Rzeszutko (SP Tuchów); 2. Nikodem Hudyka (SP Burzyn); 3. Nikodem Bodzioch (SP Zabłędza)

Dziewczęta do 10 lat: 1. Julia Szatko (SP Łowczów); 2. Aleksandra Sadko (SP Zabłędza); 3. Aleksandra Łątka (SP Lubaszowa).

Chłopcy do 8 lat: 1. Karol Ogiela („Ochronka” Tuchów); 2. Karol Stachura (SP Zabłędza); 3. Piotr Stachura (SP Zabłędza) oraz Aleksander Krupa („Ochronka” Tuchów)

Dziewczęta do 8 lat: 1. Anna Mieszczakowska (SP Meszna Opacka); 2. Lena Wiśniowska (SP Zabłędza); 3. Magdalena Mikos (Karwodrza).

Chłopcy do 6 lat: 1. Sebastian Bodzioch (Karwodrza)

Pełne wyniki turnieju znajdują się na stronie www.szachy.cal24.pl