17 lutego – Dzień Kota na świetlicy i w oddziale przedszkolnym

W piątek, 17 lutego roku obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kota. Obok psów to najczęściej hodowane zwierzęta domowe. Święto jest nie tylko okazją do wsparcia zbiórek na bezdomne koty, ale także do rozpieszczania swojego pupila.

Koty są hodowane na całym świecie i obok psów to właśnie one najczęściej goszczą w domach.

Dzieci również świętowały Dzień Kota

Oddział przedszkolny:

23 lutego Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją.

DEPRESJA – NIE OCENIAM – STARAM SIĘ ZROZUMIEĆ

Czwartek 23.02.2023 w godzinach 19:30 -21:30

Kolejny MARATON FITNESS tym razem w Ogólnopolskim Dniu Walki z DEPRESJĄ” wraz z Dom Kultury w Tuchowie oraz Gmina Tuchów chcemy dołączyć się do akcji wsparcia osób walczących z chorobą.

Hasłem przewodnim tego dnia są słowa “Nie oceniam, staram się zrozumieć”

Zapraszamy serdecznie rodziców wraz z dziećmi do hali MOSiR w Tuchowie. W czasie maratonu będą organizowane animacje dla najmłodszych, a starsze dzieciaki będą mogły sprawdzić się w zajęciach Fitness. Mile widziane są całe rodziny.

W świat fitnessu wprowadzi Nas tym razem gość specjalny:

KAROLINA WÓJCIK

Fitness to jej wielka pasja, związana jest z tą branżą od 16 roku życia. Instruktor, trener personalny, szkoleniowiec i prezenter fitness. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii, świetnie motywuje, dzięki czemu jej podopieczni pokonują wszelkie słabości i z treningu na trening są silniejsi, sprawniejsi i zdrowsi.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny rezerwujcie czas i bądźcie z nami tego wieczoru w hali MOSiR