23 lutego Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją.

DEPRESJA – NIE OCENIAM – STARAM SIĘ ZROZUMIEĆ

Czwartek 23.02.2023 w godzinach 19:30 -21:30

Kolejny MARATON FITNESS tym razem w Ogólnopolskim Dniu Walki z DEPRESJĄ” wraz z Dom Kultury w Tuchowie oraz Gmina Tuchów chcemy dołączyć się do akcji wsparcia osób walczących z chorobą.

Hasłem przewodnim tego dnia są słowa “Nie oceniam, staram się zrozumieć”

Zapraszamy serdecznie rodziców wraz z dziećmi do hali MOSiR w Tuchowie. W czasie maratonu będą organizowane animacje dla najmłodszych, a starsze dzieciaki będą mogły sprawdzić się w zajęciach Fitness. Mile widziane są całe rodziny.

W świat fitnessu wprowadzi Nas tym razem gość specjalny:

KAROLINA WÓJCIK

Fitness to jej wielka pasja, związana jest z tą branżą od 16 roku życia. Instruktor, trener personalny, szkoleniowiec i prezenter fitness. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii, świetnie motywuje, dzięki czemu jej podopieczni pokonują wszelkie słabości i z treningu na trening są silniejsi, sprawniejsi i zdrowsi.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny rezerwujcie czas i bądźcie z nami tego wieczoru w hali MOSiR

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.