Konkurs Języka Angielskiego – The Big Challenge!

W tym tygodniu 20 uczniów naszej szkoły wzięło udział w Międzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego – The Big Challenge!

To wyjątkowe językowe wydarzenie odbywa się w formie online, skupiając co roku ponad 630 000 uczestników ze szkół podstawowych w całej Europie.

Uczniowie mają możliwość sprawdzenia swoich umiejętności językowych na różnych poziomach zaawansowania rozwiązując interaktywny test.

Każdy moduł składa się z 55 pytań, które sprawdzają wiedzę z zakresu słownictwa, rozumienia tekstu pisanego i słuchanego, gramatyki oraz ogólnej znajomości kultury krajów anglojęzycznych.

Czekamy z niecierpliwością na wyniki!!!

Everybody Can Sing!

Gorące brawa i gratulacje!Uczennice naszej szkoły zostały wyróżnione podczas V Gminnego Konkursu Piosenki Angielskiej „Everybody Can Sing”! Wyróżnienia otrzymały:

• Tola Bajorek – „Easy On Me”;
  • Liliana Bajorek – „No Roots”;
  • Joanna Burza – „I See Fire”;
  • Julia Bernal – „People Help the People”.

W konkursie zaprezentowało się łącznie 26 uczniów z dziesięciu szkół podstawowych gminy Tuchów.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałe występy i niezapomniane emocje! Dziękujemy Pani Marii Pałuckiej- Rzepka za przygotowanie uczniów i opiekę podczas konkursu.