Pogórzański Festiwal Biegowy – Biegi po Horyzont

W związku ze zbliżającą się kolejna edycja Biegu Burzyńskiego 4 czerwca (niedziele) 2023 roku zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w imprezie biegowej, która odbędzie się na boisku sportowym Burzynie przy Szkole Podstawowej.

W tym roku Impreza odbywa się pod nazwą: Pogórzański Festiwal Biegowy – Biegi po Horyzont

Zachęcam do zapoznania się z harmonogramem imprezy i zapisania się przez stronę internetowa w swojej kategorii i wzięcie udziału w zawodach poprzez rejestracje na poniższej stronie 

w zakładce zapisy dzieci podajemy dane uczestnika i po zapisaniu można sprawdzić na liście startowej swoje zgłoszenie.

W dniu zawodów będzie można również zapisać się i pobrać i uzupełnić wymagane dokumenty (kartka uczestnictwa, oświadczenie opiekuna) w biurze zawodów w Sali Gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Burzynie. 

Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się na wyżej wymienionej stronie.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.