Konkurs plastyczny na najpiękniejszą wiosenną marzannę

Dom Kultury w Tuchowie zaprasza dzieci i młodzież szkół z gminy Tuchów do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na najpiękniejszą wiosenną marzannę.

Zasady regulaminu są proste i następujące:
• konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i młodzieży gimnazjalnej,
• w konkursie mogą wziąć udział zespoły grupowe np. klasa lub osoby indywidualnie,
• każda ze szkół może zgłosić do konkursu dwie kukły marzanny,
• kukły marzanny nie mogą być wyższe niż 150 cm oraz szersze niż 60 cm.
• materiały z którego wykonane zostaną kukły są dowolne,
• kukły marzanny powinny być dostarczone do Domu Kultury w Tuchowie do 23 marca 2017 r.
• w dniu 24 marca 2017 r. jury konkursu oceni prace,
• 26 marca podczas VII IMPREZY MASOWEJ kukły będą zaprezentowane na zorganizowanej wystawie pt. „Marzanny na powitanie wiosny”, a ich wykonawcom wręczone dyplomy i nagrody,
• marzanna, która zajmie I miejsce zostanie nagrodzona grupowym biletem do kina, natomiast za II i III miejsce oraz wyróżnionym przyznane zostaną nagrody rzeczowe.

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE.

PRACE KONKURSOWE PROSIMY DOSTARCZYĆ  DO P. D.ROGOWSKIEJ, DO 21 MARCA.

SZKOLNA KOMISJA WYŁONI 2 PRACE, KTÓRE ZOSTANĄ WYSŁANE DO TUCHOWA.

Gminny konkurs plastyczny „Pisanka na wesoło”

Dom Kultury w Tuchowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w gminnym konkursie plastycznym „Pisanka na wesoło”, którego rozstrzygnięcie odbędzie się 6 kwietnia 2017 r. sali widowiskowej Domu Kultury o godz. 13.00.

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w tym konkursie.Prace  konkursowe prosimy składać u wychowawców do 27 marca 2017r.