SPORTY MOTORYZACYJNE – ŻUŻEL – PREZENTACJA

W czwartek 09-03-2017  o godz 10. 30 w sali sportowej w Zespole Szkół w Burzynie odbędzie prezentacja sportów motoryzacyjnych z  kategorii ŻUŻEL. Prezentacje poprowadzi zawodnik i Trener  znanego nam Klubu Żużlowego Unii Tarnów Mirosław Cierniak wraz z innymi zawodnikami klubu.

Na spotkaniu zaprezentowany zostanie:

Motocykl żużlowy zawodnika przywieziony przez prezentujących

Strój zawodnika sportów żużlowych

Filmy fotografie z wyścigów żużlowych różnych sekcji Unii Tarnów

Na spotkaniu będzie możliwość zadawania pytań, zrobienia fotografii z zawodnikami i motocyklem żużlowym dyskusji z trenerem i zawodnikami na temat sportów żużlowych  i możliwości trenowania w klubie dla wszystkich zainteresowanych.

Do udziału w  spotkaniu zapraszamy  wszystkie klasy Zespołu Szkół w Burzynie oraz wszystkich zainteresowanych mieszkańców Burzyna i nie tylko.

Podsumowanie konkursu plastycznego”Dzieckiem być”

25 uczniów Zespołu Szkół w Burzynie(22 SP i 3 Gimnazjum) wzięło udział w kolejnej, V już edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego”Dzieckiem być” , zorganizowanego przez Liceum Plastyczne w Tarnowie pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnowa.

Uczniowie wykonali prace mające być ilustracją do książki H. Sienkiewicza pt. “W pustyni i w puszczy”.

Etap szkolny wyłonił 8 prac, następujących uczniów, które wysłano do LP w Tarnowie :

z klasy II

Patryk Gogola

z klasy IIIa

Anna Dudek i Kamil Świegoda

z klasy IIIb

Zuzanna Pypeć

z klasy V

Emilia Bąk i Julia Nalepka

z klasy VI

Eryk Kalupa i Karolina Fiedor.

Uczennica  Zuzanna Pypeć zakwalifikowała się do II etapu konkursu, który odbył się w Liceum Plastycznym w Tarnowie. Tam Zuzia wykonała pracę pod kierunkiem nauczycieli liceum.

Gratulujemy Zuzi i wszystkim uczestnikom konkursu!!!