Sukces naszych uczniów na konkursie ortograficznym

W dniu 25 marca w Szkole Podstawowej im. Batalionu AK “Barbara” w Lubaszowej odbył się XVIII Gminny Konkurs Ortograficzny.
Miło nam poinformować, że w kategorii klas IV-VI Adam Dudek zajął II miejsce , a w kategorii klas I – III Martyna Małecka zajęła III miejsce .

Szkołę na konkursie reprezentowali również : Joanna Burza, Aleksandra Burza, Maja Nalepka i Miłosz Czekaj.

GRATULUJEMY!!!!

Obraz może zawierać: 11 osób, uśmiechnięci ludzie, w budynku

Sukces na Ogólnopolskim Turnieju Szachowym w Sędziszowie Małopolskim

Z wielką przyjemnością informujemy ,że w sobotę 23 marca w Ogólnopolskim Turnieju Szachowym w Sędziszowie Małopolskim udział wzięli nasi uczniowie – Marcin i Oliwia Sowiżdżał.

Zawodnicy rozegrali 9 rund w tempie P’15. Nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze .

Marcin w swojej grupie zajął wysokie 5 miejsce na 75 uczestników, Oliwia była 91 wśród 154 . Jest to wielki sukces młodych szachistów.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!!

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie stojąObraz może zawierać: 1 osoba, siedzi