KONSULTACJE – Dyżury nauczycieli w Szkole Podstawowej im. prof. Jana Sajdaka w Burzynie

KONSULTACJE

Szanowni Państwo,

Informuję, że od 1 czerwca br. ( poniedziałek) do 7 czerwca 2020 r. rozpoczynają się konsultacje dla wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej w Burzynie. Konsultacje będą się odbywać na terenie szkoły. Na prośbę rodziców dzieci mogą również korzystać z konsultacji z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.
Nauczyciele pełnią w szkole dyżur od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 11:00.
Proszę zgłaszać dzieci na konsultacje do poszczególnych nauczycieli za pośrednictwem wychowawcy danej klasy.

Proszę zapoznać się z harmonogramem dyżurów nauczycieli oraz procedurami bezpieczeństwa.

Należy wypełnić i podpisać Deklarację Rodzica – (zał.nr 2), a także oświadczenie – (zał.nr 1). Wymienione dokumenty oraz załączniki do pobrania, znajdują się na stronie naszej szkoły:

Załącznik nr 1 OŚWIADCZENIE RODZICÓW OPIEKUNÓW PRAWNYCH

Załącznik nr 2 DEKLARACJA RODZICA OPIEKUNA PRAWNEGO

Informuję, że równocześnie realizujemy zdalne nauczanie.

Dyżury nauczycieli w Szkole Podstawowej im. prof. Jana Sajdaka w Burzynie od 1 czerwca 2020 roku do 7 czerwca 2020 roku

godz. 9:00 – 11:00

Internetowy konkurs o parkach krajobrazowych

Zachęcamy naszych uczniów do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego!

Nasz drużyna (uczennice klasy VI) miały reprezentować naszą gminę w III etapie konkursu, ale niestety w związku z zaistniałą sytuacją kolejne etapy nie mogły się odbyć.

Jest więc okazja do spróbowania swoich sił w konkursie internetowym.

Konkurs internetowy przeznaczony jest dla uczniów, którzy uczęszczają do szkół podstawowych zlokalizowanych na obszarze gmin, na terenie których znajdują się Parki Krajobrazowe.

Od 1 czerwca do końca roku szkolnego czyli 26 czerwca. I etap będzie trwał od 1 do 25 czerwca (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem Bożego Ciała i piątku 12 czerwca). O godzinie 8.00 publikowany będzie zestaw składający się z 5 pytań testowych. Pytania dostępne będą do godziny 20.00. Przez pierwsze dwa tygodnie możecie się spodziewać stosunkowo łatwych pytań, a później poziom trudności będzie wzrastał. Finał odbędzie się 26 czerwca 2020 r. w godzinach 16.00-18.00.

Rejestracja i szczegóły na stronie  https://konkursy.zpkwm.pl/konkurs-pkp/

Zachęcamy!!!

Wyniki konkursu bibliotecznego „Gdybym miał czarodziejską różdżkę”

Dziękuję wszystkim uczestnikom konkursu za śliczne prace i wiersze.

Jak widać w marzeniach można się przenieść tam, gdzie tylko ma się ochotę.

Życzę wam żebyście w te wakacje mogli pojechać tam naprawdę, a zwycięzcom gratuluję !

Dorota Rogowska

W kategorii klas 0- 3 zwyciężyła praca Antosi Zauchy z „zerówki”

W kategorii klas 4 -8 ;

I miejsce Patryk Gogola – klasa V

II miejsce Jakub Gogola  – klasa VII

III miejsce Nikodem Sowiżdżał – klasa IV

Nagrody do odebrania w szkole od wtorku 2 czerwca 2020

w godzinach przedpołudniowych.

Z morza i statku

Widać ją bratku

Jej światło w nocy widnieje

I daje podróżnym nadzieję.

Latarnia Niechorze

Z której widać piękne morze.

Błękitne niebo i statki w tle

To w najbliższym czasie oglądać chcę.

Patryk Gogola kl. V

Wisła to miasto oraz gmina

Drugiej takiej w Polsce nie ma

Leży w województwie śląskim

Tam rzeka Wisła wody swe toczy

Piękne góry i okolice

Skocznia i miasta ulice.

Ja tam w tamto lato odpoczywałem

I te wakacje tam planowałem.

W Malince skoczków osobiście widziałem

I ich wyczynami się zachwycałem

Wrażenia są niesamowite

Te skoki były super przeżyte.

Konkurs Skoczków mnie fascynuje

A obecnie tylko ich autografy kolekcjonuję.

Jakub Gogola

Antonina Zaucha, I miejsce w kategorii 0 -III