Internetowy konkurs o parkach krajobrazowych

Zachęcamy naszych uczniów do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego!

Nasz drużyna (uczennice klasy VI) miały reprezentować naszą gminę w III etapie konkursu, ale niestety w związku z zaistniałą sytuacją kolejne etapy nie mogły się odbyć.

Jest więc okazja do spróbowania swoich sił w konkursie internetowym.

Konkurs internetowy przeznaczony jest dla uczniów, którzy uczęszczają do szkół podstawowych zlokalizowanych na obszarze gmin, na terenie których znajdują się Parki Krajobrazowe.

Od 1 czerwca do końca roku szkolnego czyli 26 czerwca. I etap będzie trwał od 1 do 25 czerwca (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem Bożego Ciała i piątku 12 czerwca). O godzinie 8.00 publikowany będzie zestaw składający się z 5 pytań testowych. Pytania dostępne będą do godziny 20.00. Przez pierwsze dwa tygodnie możecie się spodziewać stosunkowo łatwych pytań, a później poziom trudności będzie wzrastał. Finał odbędzie się 26 czerwca 2020 r. w godzinach 16.00-18.00.

Rejestracja i szczegóły na stronie  https://konkursy.zpkwm.pl/konkurs-pkp/

Zachęcamy!!!