Turniej szachowy z okazji Dnia Dziecka

12 czerwca w Domu Strażaka w Karwodrzy odbył się Turniej szachowy z okazji Dnia Dziecka. Swoją obecnością podczas turnieju zaszczycił nas Starosta powiatu tarnowskiego – Pan Roman Łucarz, który był sponsorem nagród. Nagrody otrzymali wszyscy szachiści.

W turnieju wzięło udział 58 dzieci, w tym aż 15 z naszej szkoły. Nasi uczniowie zajęli czołowe miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych.

W grupie do 8 lat (klasa 0 i I) grało 4 naszych reprezentantów, a najwyżej sklasyfikowany został Jakub Kras-Kocoł, który zajął 5 miejsce.

Grupę do 10 lat (klasy II i III) wygrał Marcin Sowiżdżał, a Nikodem Hudyka zajął 3 m-ce. Grało tu 8 naszych reprezentantów.

W grupie powyżej 10 lat wystąpiło 3 naszych uczniów, wśród których najlepiej wypadła Oliwia Sowiżdżał, która zajęła 3 m-ce, będąc jednocześnie najwyżej sklasyfikowaną dziewczyną w tej grupie wiekowej.

J.P.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.