Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Serdecznie zapraszamy Uczniów oraz Rodziców na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 24 czerwca 2022 r.

Harmonogram:

8:00 – Msza św. w kościele parafialnym w Burzynie;

9:30 – Uroczysta akademia – pożegnanie absolwentów, wręczenie świadectw, nagród, dyplomów.

DZIEŃ OJCA

,,Każdą inną ludzką miłość trzeba zdobywać,
trzeba na nią zasługiwać pokonując stojące na jej drodze przeszkody,
tylko miłość ojca ma się bez zdobywania i bez zasług.”
/H. Auerbach/

23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. W Polsce Tatusiowie obchodzą swoje święto od 1965 roku. Choć nie jest to dzień tak rozpoznawalny jak święto mam, to ojcowie bardzo je sobie cenią.

W tym dniu warto sprawić swojemu Tacie niespodziankę i złożyć oryginalne życzenia. Najpiękniejsze życzenia, to oczywiście te złożone osobiście. Jeśli jednak nie możemy w tym dniu spotkać się z Tatą, pamiętajmy aby do niego zadzwonić. Można również Mu wysłać kartkę z napisanymi życzeniami.

Dzisiaj dziękujemy naszym Tatom za wszystko i składamy im najpiękniejsze życzenia:

Dziś Dzień Ojca Drogi Tato. Co Ty dzisiaj powiesz na to? Ślę Ci szczere me życzenia. Czy w Twym życiu to coś zmienia? Mam nadzieję, że się cieszysz! I że dzisiaj się nie spieszysz. Bo to święto jest dla Ciebie, byś urządził je dla siebie. Każdy Tata je obchodzi. Ty też obchodź. Co to szkodzi!!!

A jeżeli nie dasz rady zjeść tej całej czekolady, tortu, lodów i piernika znajdziesz we mnie pomocnika!!!!

Anna Zaucha – Pedagog szkolny