Konkurs plastyczny #NaszaFlaga

Ogólnopolski konkurs plastyczny
dla uczniów klas I–III i IV-VIII szkół podstawowych

Szanowni Państwo,

trwają zapisy do ogólnopolskiego konkursu plastycznego #NaszaFlaga.
Konkurs jest adresowany do uczniów szkół podstawowych w dwóch grupach wiekowych: klasy I-III oraz klasy IV-VIII. Zapraszamy do udziału Państwa uczniów.Przygotowaną pracę należy sfotografować.
Rodzic (opiekun prawny) autora pracy przesyła zgłoszenie do konkursu razem ze zdjęciem pracy poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie:
www.naszaflaga.pl
Zgłoszenia (przesyłanie prac) do 5 maja 2023 r.

Na każdej pracy koniecznie musi się znaleźć polska flaga państwowa lub biało-czerwony motyw.

(w każdej kategorii)

I nagroda – 2000 zł
II nagroda – 1000 zł
III nagroda – 500 zł

Proponowane tematy prac konkursowych:

1. Przedstaw swoją wizję artystyczną, w której pokażesz jak obchodzisz Święto Konstytucji 3 Maja lub jak wyglądało uchwalenie Konstytucji 3 maja.
2. Przedstaw swoją wizję artystyczną, prezentującą polską flagę państwową w kontekście twojej małej ojczyzny oraz jej dziedzictwa kulturowego (tradycja, zwyczaje miasta, regionu, województwa).
3. Przedstaw swoją wizję artystyczną ważnego wydarzenia z historii Polski (np. Chrzest Polski, Bitwa pod Grunwaldem, Odsiecz wiedeńska, Odzyskanie Niepodległości, Bitwa Warszawska 1920 r.).
4. Przedstaw swoją wizję artystyczną, w której pokażesz jak wyrażasz swoją miłość do Ojczyzny.
5. Przedstaw swoją wizję artystyczną prezentującą postać Mikołaja Kopernika, Jana Matejki, Wisławy Szymborskiej.

email: kontakt@naszaflaga.pl

Ogólnopolski konkurs plastyczny
dla uczniów klas I–III i IV-VIII szkół podstawowych

Szanowni Państwo,

trwają zapisy do ogólnopolskiego konkursu plastycznego #NaszaFlaga.
www.naszaflaga.pl
Zgłoszenia (przesyłanie prac) do 5 maja 2023 r.

(w każdej kategorii)

I nagroda – 2000 zł
II nagroda – 1000 zł
III nagroda – 500 zł

Proponowane tematy prac konkursowych:

W załączniku przesyłamy
regulamin oraz plakat konkursowy.

Prosimy o przekazanie informacji o konkursie uczniom i rodzicom.

email: kontakt@naszaflaga.pl

Załączniki:
1. Regulamin konkursu (pobierz)
2. Plakat do wydruku (pobierz)