Wakacje 2023

Oto nadszedł czas zasłużonego odpoczynku po 10 miesiącach wytężonej pracy. Wszystkim Uczniom życzymy więc by tegoroczne wakacje były ciepłe i radosne. Niech każdy dzień wakacyjnych przygód pozostanie w Waszej pamięci. Odpoczywajcie w pełnym słońcu, zbierając siły na nadchodzące w nowym roku szkolnym wyzwania.

10 zasad bezpiecznych wakacji

1. Chroń się przed słońcem Przebywając na słońcu, narażasz się na szkodliwe promieniowanie UV.

2. Nawadniaj się.

3. Uważaj nad wodą.

4. Przygotuj się do wędrówek.

5. Na terenach zielonych chroń się przed kleszczami i owadami.

6. Zwracaj uwagę na to, co jesz.

7. Zabierz na wyjazd apteczkę pierwszej pomocy.

8. Naucz się podstaw ratowania życia lub przypomnij je sobie ze szkoły.

9. Pamiętaj o numerach alarmowych, szczególnie zapamiętaj: 112!!!

10. Zawsze informuj rodziców, gdzie i z kim przebywasz. Przekaż im także, o której godzinie zamierzasz wrócić. Noś ze sobą numer telefonu do rodziców.

Serdeczne podziękowania składamy Rodzicom za zaangażowanie, znakomitą atmosferę wspólnych działań na rzecz szkoły oraz za wspomaganie organizacji życia klasowego i szkolnego. Dziękujemy też za Państwa życzliwość.

Wszystkim życzymy słonecznych, pełnych radości i życiowego optymizmu wakacji.

Pozdrawiamy serdecznie: Pani Dyrektor, Nauczyciele i Specjaliści