Konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia Trzymaj Formę! W roku szkolnym 2016/2017

1 marca w naszej szkole został przeprowadzony I etap konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia Trzymaj Formę! Jest to  dodatkowa inicjatywa realizowana w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego Trzymaj Formę!- inicjatywy promującej zdrowy styl życia wśród młodzieży szkolnej o największym w Unii Europejskiej zasięgu.

Konkurs jest trzyetapowy. Pierwszy etap jest już za nami. Wzięli w nim udział nasi uczniowie z klasy II i III gimnazjum: Klara Kozioł, Monika Gniadek, Emilia Kalupa, Jan Nalepka. Konkurs został przeprowadzony w formie elektronicznej.

Młodzież naszej szkoły już po raz kolejny uczestniczy w tym programie, w ramach którego mają okazję poznać zasady zdrowego stylu życia. Zdrowa dieta w połączeniu z aktywnością fizyczną to droga, która musi skończyć się sukcesem w walce o nasze zdrowie.

Za naszych uczniów trzymamy kciuki i życzymy im powodzenia w kolejnych etapach!

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.