SPORTY MOTORYZACYJNE – ŻUŻEL – PREZENTACJA

W czwartek 09-03-2017  o godz 10. 30 w sali sportowej w Zespole Szkół w Burzynie odbędzie prezentacja sportów motoryzacyjnych z  kategorii ŻUŻEL. Prezentacje poprowadzi zawodnik i Trener  znanego nam Klubu Żużlowego Unii Tarnów Mirosław Cierniak wraz z innymi zawodnikami klubu.

Na spotkaniu zaprezentowany zostanie:

Motocykl żużlowy zawodnika przywieziony przez prezentujących

Strój zawodnika sportów żużlowych

Filmy fotografie z wyścigów żużlowych różnych sekcji Unii Tarnów

Na spotkaniu będzie możliwość zadawania pytań, zrobienia fotografii z zawodnikami i motocyklem żużlowym dyskusji z trenerem i zawodnikami na temat sportów żużlowych  i możliwości trenowania w klubie dla wszystkich zainteresowanych.

Do udziału w  spotkaniu zapraszamy  wszystkie klasy Zespołu Szkół w Burzynie oraz wszystkich zainteresowanych mieszkańców Burzyna i nie tylko.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.