Wernisaż w ZSP z udziałem naszego ucznia

1 marca 2019 roku o godzinie 12:00 w Galerii Zespołu Szkół Plastycznych w Tarnowie odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wernisaż wystawy pokonkursowej VII Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Dzieckiem być…”: „Płonie ognisko i szumią knieje …” .

Drugi etap konkursu odbył się w Zespole Szkół Plastycznych w Tarnowie 12 lutego 2019 r. Autorzy najlepszych prac z każdej kategorii uczestniczyli w czterogodzinnych warsztatach, podczas których pod kierunkiem artystów malarzy oraz projektowania multimedialnego wykonali pracę zgodną z tematyką konkursu. W warsztatach dla uczniów wzięły udział w sumie 53 osoby.Wśród nich był nasz uczeń Piotr Synowiec z kl. 5a .

Wszystkim uczestnikom drugiego etapu konkursu wręczono pamiątkowe dyplomy i drobne upominki, natomiast laureaci otrzymali cenne nagrody rzeczowe, ufundowane przez licznych sponsorów.

Zaproszeni goście mieli również możliwość zwiedzić szkołę i obejrzeć wystawy najnowszych prac uczniów ZSP.

 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.