Inauguracja roku szkolnego 2021/2022

Rok szkolny 2021/2022 dla społeczności Szkoły Podstawowej im. prof. Jana Sajdaka w Burzynie rozpoczął się bardzo wyjątkowo. We wtorek, 31 sierpnia uczniowie, rodzice i nauczyciele uczestniczyli we mszy św., a 1 września miała miejsce uroczysta inauguracja roku szkolnego w budynku szkoły. W tym roku wzięli w niej udział również przedstawiciele samorządu gminy Tuchów w osobach: Burmistrz Tuchowa Magdalena Marszałek, zastępca Burmistrza pan Wiktor Chrzanowski, przewodniczący Rady miejskiej pan Stanisław Obrzut oraz radny i mieszkaniec Burzyna pan Grzegorz Wesołowski.

Podczas uroczystości nastąpiło złożenie podziękowania pani Annie Marii Karcińskiej za wieloletnie pełnienie funkcji dyrektora placówki. Słowa uznania i podziękowania skierowali kolejno nowo powołana dyrektor szkoły, pani Anna Sajdak, następnie przedstawiciele jednostki samorządu terytorialnego, Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego.

Po południu uczniowie w poczcie sztandarowym wraz z opiekunem wzięli udział we mszy św. i uroczystym apelu przy pomniku Ofiar II Wojny Światowej z Tuchowa i gminy.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.