Niezwykłe spotkanie

W środę 15 września 2021r. uczniowie klasy III pod opieką pani Krystyny Wojtanowskiej i Doroty Rogowskiej wzięli udział w spotkaniu z pisarzem panem Grzegorzem Kasdepke. Spotkanie odbyło się w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki działającego w naszej szkole .

Spotkanie było bardzo ciekawe. Grzegorz Kasdepke z humorem opowiadał nie tylko o swoich książkach, ale przede wszystkim odpowiadał na pytania dzieci, którym nie było końca. Po spotkaniu uczniowie mieli możliwość zakupienia książek autora oraz zdobycia autografu. Klasa zrobiła sobie również pamiątkowe zdjęcie z autorem.

Po spotkaniu udaliśmy się do nowego Muzeum Tuchowskiego, które mieści się w piwnicach zabytkowego budynku zwanego „Sokołem”. To przepiękne miejsce zrobiło na uczniach duże wrażenie. Eksponaty, które mieli możliwość obejrzeć opowiadały historię Tuchowa i okolic. Uczniowie na pewno zapamiętają te lekcje języka polskiego i historii na długo. 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.