Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Podobny obrazW dniu 17 III odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, działającego przy Zespole Szkół w Burzynie.

DKK objęty jest patronatem przez Bibliotekę Publiczną w Tuchowie, przez którą został wpisany do rejestru DKK Małopolski w Krakowie. Na terenie szkoły Klub prowadzą nauczyciel bibliotekarz pani Dorota Rogowska i nauczyciel polonista – pani Dorota Witalis. Działalność Klubu koordynuje Pani Bożena Wrona – dyrektor Biblioteki Publicznej w Tuchowie. Klub zrzesza 10 uczennic z klasy I i III Gimnazjum. Są to z I G: Natalia Czerwińska, Dawid Agnieszka, Emilia Jamka, Zuzanna Kowalska, Weronika Noga, Izabela Synowiec, Adrianna Ustjanowska, a z kl. III G: Emilia Kalupa, Izabela Pypeć, Karolina Sajdak.

Na spotkaniu, które odbyło się w miłej atmosferze, przy herbacie i ciastku gościliśmy panią Bożenę Wronę. Uczestnicy dyskutowali o ostatnio przeczytanej książce “Nie do wiary” autorstwa Ewy Nowak. To pisarka, którą Klub będzie gościł już w maju. Już cieszymy się na to spotkanie! Ciekawi jesteśmy nowej książki o tajemniczo brzmiącym tytule:”Wirus” – lubimy thrillery!

Do zobaczenia w kwietniu i już teraz zachęcamy do czytania!

Więcej o Dyskusyjnych Klubach Książki można przeczytać na stronie: http://www.instytutksiazki.pl/p,dkk.html

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.